Кандидатом в народні депутати від Дрогобича став Ігор Курус

Курус

Головні новини за 30 липняНовини Львова, 30 липня 2012, 22:25 786 0

На центральній площі Стебника ніде яблуку впасти. Підтримати Ігоря Куруса як народного кандидата у депутати з'їхалися представники усіх населених пунктів Дрогобицького району.

Люди впевнені, настав час змінювати обличчя влади та голосувати за своїх.

Прибули підтримати Ігоря Куруса і знакові постаті цього краю. Донька президента Української Головної Визвольної Ради Кирила Осьмака та онук великого Каменяра - Роланд Франко.

Поблагословила сина і мати Ігоря Куруса, пані Євгенія. Вона розуміє, що це велика відповідальність для нього. Але впевнена: червоніти за сина їй не доведеться, бо виховувала його на християнських цінностях.

Ігор Курус переконує: йде у парламент не відсиджуватись, а працювати для людей. Він вже розробив стратегія розвитку краю.

Для мене є два основні пункти, які я хотів би підняти і вирішувати. Це підняти регіон, район. + А з іншого боку ми маємо загальнодержавні проблеми, проблеми культури, проблеми мови, економічних стосунків. Тобто ті загальнополітичні речі про які ми говоримо щодня на кухні але вони на жаль не вирішуються. Я йду для того щоб перетворити своїм голосом, своєю присутністю Верховну зраду в український парламент.

Ігор Курус каже: вирішив не ховатись за партійними списками тої чи іншої політичної сили. Він іде по мажоритарному округу свого рідного Дрогобицького району. Бо такий формат вважає чесним та прозорим для виборців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук