Клініка Заблоцького передала автомобіль для інфекційної лікарні

Зараз шукають водія, який міг би керувати пасажирським Volkswagen

СуспільствоМарта Когут, 30 березня23960
Шестимісний автомобіль будуть використовувати для потреб інфекційної лікарні під час карантину

Власник приватної стоматологічної клініки, Ярослав Заблоцький, 30 березня повідомив, що на час карантину віддає автомобіль для потреб інфекційної лікарні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Клініка Заблоцького також бере на себе витрати за пальне. Проте ще немає людини, яка б могла керувати машиною. Зараз Ярослав Заблоцький саме шукає водія.

Шестимісним пасажирським Volkswagen можуть возити і пацієнтів, і працівників інфекційної лікарні. Крім того заправляти автомобіль будуть коштом клініки Заблоцького.

«Зараз я шукаю водія для авто, бо мій водій має більше 60 років і він в групі ризику, це небезпечно і для нього, і оточуючих. В інфекційній лікарні також не мають водія. А наш шестимісний автомобіль може возити працівників, лікарів, а може возити і пацієнтів. Він навіть чимось схожий на швидку допомогу і чого ж він стоїть, краще нехай помагає людям», – розповів ZAXID.NET власник приватних клінік Ярослав Заблоцький.

Зараз стоматологічні клініки Заблоцького зачинені через карантин. Тож, якщо львівським лікарням потрібні будуть наркозно-дихальні апарати, які є в клініках чи концентратори кисню, то їх Ярослав Заблоцький також віддасть для користування в лікарню. В клініці Заблоцького є 8 таких апаратів. «Ми віддамо наші апарати, якщо лікарні будуть цього потребувати», – додав Заблоцький.

Ярослав Заблоцький відомий у Львові лікар-стоматолог та власник приватної клініки. Також він доктор медичних наук та професор медичного університету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук