Компанія Greenville провела для учнів школи №54 відкритий екоурок

Суспільствопромоція, 12 квітня 2019, 10:00 389 0

Група компаній Greenville провела відкритий екоурок для учнів школи №54. Дітям розповіли про шкоду сміття, а особливо – пластику для довкілля.

«Загалом компанія Greenville, окрім бізнесових цілей, має свою велику місію, і в своєму колективі ми постійно дотримуємося екокультури. І тому в нас виникла ідея впровадити такий екоурок для діток, адже дітки – це наше майбутнє, і ми розуміємо, що якщо ми будемо їм прививати екологічне ставлення, дбайливість до нашої природи, то вже за років десять ми побачимо на собі позитивні зміни, адже ми відчуваємо відповідальність перед нашою планетою і розуміємо, що повинні берегти її разом», – зазначила представниця компанії Greenville Анна Єндрущук.

Представники компанії Greenville розповіли дітям про користь роздільного сортування та як поводитись із різними видами відходів.

«Це перший урок такий. Маю надію, що не останній. Але діти дуже задоволені вийшли з цього уроку і завдяки цьому уроку, якщо не сьогодні, то завтра вдома батькам скажуть, який пакет куди викидати», – сказала заступниця директора школи №54 імені Квітки Цісик Мирослава Гусяк.

Учні переглянули інформативні ролики та мультики на екологічну тему. Для особливо активних представники компанії Greenville провели еко-вікторину.

«Ніколи не треба викидати сміття на вулицю. Особливо батарейки. Бо нічого не буде рости і все загине», – сказав учень 4-го класу Ярослав Тарнавчик.

Кожен із маленьких захисників природи, присутніх на уроці, отримав від компанії Greenville в подарунок екорюкзачки для перевзуття, а для особливо активних були приготовлені додаткові подарунки із символікою компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук