Бельгійський оперний театр використав у своїй рекламі бійки у Верховній Раді

СвітВолодимир Пиріг, 3 червня16361
Бельгійський оперний театр використав у своїй рекламі бійки у Верховній Раді
фото Ла Монне
Фото з бійок у Верховній Раді підійшли для реклами театрального сезону Королівського оперного театру Ла Монне

Бельгійський Королівський оперний театр Ла Монне використав для реклами свого нового театрального сезону фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України. У промокампанії використовували бійки «свободівця» Ігоря Мірошниченка з депутатами-комуністами, а також знамените захоплення Олегом Барною тогочасного прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в грудні 2015 року.

Як пише «Бабель», в центрі Брюсселя у великій кількості розвішані плакати з рекламою сезону 2020-2021 в Ла Монне, на яких зображена бійка депутата-свободівця Ігоря Мірошниченка з депутатом від КПУ влітку 2014 року. Крім назви театру на них також видніється слоган нового сезону – Once Upon Now («Одного разу зараз»).

Відео бійок у Раді театр використовував і в промо-роликах. Так, на відео серед інших є інцидент з депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Олегом Барною, який у грудні 2015 року намагався «винести» тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який виступав з трибуни, а також атака опозиції з закиданням яйцями спікера Володимира Литвина в 2010 році.

Фотографії з Верховної Ради також використовуються на сайті Ла Монне для «обкладинки» афіші сезону.

У поясненні до кампанії театр зазначає, що людство увійшло у нове десятиріччя, яке може стати періодом політичної та соціальної нестабільності в світі. «Ми не можемо відвернутися від насущних проблем, що стоять перед сучасним суспільством», — йдеться в анотації до сезону, який стартував у березні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук