Корпорація Microsoft планує замінити журналістів роботами

СвітАндрій Стець, 31 травня6200
Штучний інтелект виконуватиме роботу, яку наразі виконують 50 людей

Корпорація Microsoft планує замінити роботами журналістів, які працюють за контрактом. Про це інформує американське видання Seattle Times з посиланням на джерела в компанії.

«Як і всі компанії, ми регулярно проводимо оцінку нашого бізнесу. Це може призвести до збільшення інвестицій в деяких місцях і, час від часу, до перерозподілу в інших. Ці рішення не є результатом поточної пандемії», – повідомили в компанії.

Передбачається, що автоматизовані системи для відбору новин виконуватимуть завдання з відбору заголовків і фотографій для корпоративного сайту організації MNS, якими зараз займаються журналісти з різних організацій.

Microsoft, як і деякі інші технологічні компанії, платить новинним організаціям за використання їхнього контенту на своєму веб-сайті. Але журналісти вирішують, які новини публікувати, і як вони будуть представлені.

У зв’язку з реорганізацією близько 50 виробників новин втратять роботу наприкінці червня. Однак команда журналістів, які працюють повний робочий день, залишиться

Своєю чергою журналісти вже застерегли, що штучний інтелект, можливо, не повністю знайомий із суворими редакційними правилами і може, в кінцевому підсумку, відбирати недоречні матеріали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук