Костел єзуїтів так і не почали звільняти від фондів бібліотеки Стефаника

А книжки і далі тут

Головні новини за 12 вересняНовини Львова, 12 вересня 2011, 22:48 1036 0

І хоч науковцям вже виділили приміщення кінотеатру Миколайчука і погоджують ще одне - на вулиці Авіаційній, перевезти книжки туди не можуть. На облаштування нових книгозбірень потрібні чималі гроші, натомість держава не дає жодної копійки.

У колишньому кінозалі театру ім. Миколайчука мали б облаштувати книгосховище. Потихеньку роботи тривають: То бібліотека якісь кошти знайде, навіть церква допомагає. Натомість держава, в чиєму підпорядкуванні бібліотека, жодної копійки не дає. А кошти потрібні чималі

Потрібно буде ремонтувати іще одне приміщення - колишньої військової їдальні на авіаційній- кажуть у бібіліотеці. Міністерство оборони вже дало згоду, залишились лише формальності. Аби усе відремонтувати грошей просять і в держави, і в міста, і в област,і і в різноманітних фондах. Місто обіцяє і собі докластися.

Допоки у храмі книжки - бідкається настоятель церкви Петра і Павла отець Степан Сус, годі й мріяти про реставрацію. Кошти на відновлення готові дати французькі фундації, та лише за умови, що книгозбірня полишить храм.

Тому і далі писатимуть листи до керівників усіх рівнів, аби книги повернулись до бібліотеки, а храм знову став храмом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук