Кримські татари матимуть у Львові власне місце для молитви

Головні Новини за 27 лютогоТетяна Муравель, 27 лютого 2015, 17:36 1704 1

Кримські татари, які  після анексії Криму приїхали до Львова, матимуть у місті свій релігійний центр. Вони вже об`єдналися у  мусульманську релігійну громаду «INSAN», що в перекладі означає  щирість.  

Саме такі, щирі відносини вони і хочуть збудувати із львів'янами, розповів голова мусульманської релігійної громади  Ернест Абкелямов.  

Зараз кримські татари ходять на молитву до мусульманських громад, які вже діють у місті, та хочуть мати власний осередок. Для цього орендували  кімнати в приміщенні театру імені Марії Заньковецької.

Кримчани хочуть облаштувати приміщення так, аби  було  місце не лише для молитов, а й для  навчання, розповів Абкелямов: «Для львів'ян, для місцевих мешканців, двері цього приміщення також завжди будуть відчинені. Щоб люди могли познайомитися з нами, дізнатися про нашу релігію, культуру і традиції», - розповів голова релігійної громади.

За словами Ернеста Абкелямова, хочуть розвіяти усі стереотипи щодо мусульман і  показати, що є людьми, які шанують власну історію і хочуть миру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук