Квіташвілі, Пивоварський, Павленко та Стець відкликали заяви про відставку

СуспільствоАндрій Стець, 4 лютого 20165451
Позачергове засідання Кабміну

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр аграрної політики Олексій Павленко та міністр інформполітики Юрій Стець відкликали свої заяви про відставку. Про це вони сказали на позачерговому засіданні Кабміну ввечері в четвер, 4 лютого.

На початку засідання прем'єр-міністр Арсеній Яценюк поскаржився на тиск на Кабмін і заявив, що надалі не допустить цього.

Після цього слово взяли міністри і повідомили, що відкликають свої заяви про відставку.

«Я хочу публічно заявити, що я забираю свою заяву про відставку. Я приїхав в Україну працювати і боротися за майбутнє цієї країни чудово. Я хотів це робити, і я хочу це робити. Я не хочу йти. Не хочу залишати справи наполовину незакінченими. Я прошу, я вимагаю, щоб ті закони, які лежати сім місяців у Верховній Раді України, не приймаючи їх, не дають нам можливість побудувати нормальну, сучасну, європейську систему охорони здоров'я. Дайте нам цю можливість», - заявив Олександр Квіташвілі.

«Я розумію повну відповідальність за Україну. Я хочу публічно відкликати свою заяву про відставку при виконанні наступних принципів. Перше - я проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ як з боку партії, так і з боку фракцій та окремих депутатів. Друге - я буду наполягати на завершенні усіх розпочатих процесів у сфері дерегуляції, реформи харчової безпеки, земельної реформи, прозорої аграрної приватизації, оновлення кадрового потенціалу та боротьби з економічною агресією з боку РФ,  так і продовження нашої успішної євроінтеграції на європейський ринок», - зазначив Олексій Павленко і додав, що якщо ці принципи не виконуватимуться, «ми не працюватимемо».

«Я публічно заявляю про те, що я відкликаю свою заяву про відставку. Але хочу чітко дати зрозуміти всім представникам органів влади, що виключно діалог з громадськістю може дати нам можливість врятувати країну», - заявив Юрій Стець.

«Я готовий публічно заявити, що я відкличу свій заяву за умови, коли будуть виконані ті принципи, про які тільки що говорили мої колеги», - сказав Андрій Пивоварський.

Прем'єр Арсеній заявив, що уряд працюватиме єдиною командою і готує план дій на наступні 12 місяців.

«Рішення прийнято. Працювати єдиною командою, щодо підготовки і оприлюднення чіткого покрокового плану дій на наступних 12 місяців. План дій передбачає як прийняття законів, так і їх виконання», - наголосив Яценюк.

«Жоден політик не має права втручатися в діяльність цього міністра і уряду в цілому. Втручатися через власні бізнес-інтереси чи через політичний шантаж і спроби вплинути на рішення того чи іншого міністра чи тої чи іншої державної компанії, яка призначена міністром», - наголосив він.

«Ми це виставляємо, як свої принципи подальшої роботи. Разом прийшли, разом працюємо. Якщо наша місія буде виконана, разом підемо. Але зараз чітко зазначаємо: ми далі будемо боротись», - наголосив Яценюк

2У нас наступний принцип: один за всіх і всі за одного. Ми прийшли єдиною командою, і ми єдиною командою працюватимемо», - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні президент Петро Порошенко на зустрічі з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу висловив переконання, що міністри-реформатори і їх команди повинні залишитися в Кабміні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук