Лікарі виходили хлопчика-сироту

Чудо стається

Головні новини за 31 серпняНовини Львова, 31 серпня 2011, 22:20 1370 0

Особливо з тими і там, де його зовсім не чекаєш. Щось схоже зараз відбувається із Сашком Штимом.

Чудо стається. Особливо з тими і там, де його зовсім не чекаєш. Щось схоже зараз відбувається із Сашком Штимом.
Лікарі виходили хлопчика-сироту

Хлопчикові шість років і 1 вересня він йде до першого класу. А готують його до школи лікарі. З відділення другої хірургії дитячої лікарні на Орлика, де хлопчик жив останніх три роки.

Біля телевізора його улюблене місце в лікарні. Саме тут дім Сашка останніх три роки. До лікарні хлопчик потрапив з дитячого будинку. У важкому стані з вродженою вадою кишківника.
Сашка лікували і паралельно виховували. У відділенні він вчився ходити, говорити, бігати і складав перші свої речення. Тут у Сашка є й своя окрема палата-кімната. Своє ліжечко, санки, іграшки, і навіть час до часу своє окреме меню в їдальні.

Галина Курило - завідувач цього відділення. Вона про Сашка дбає чи не найбільше. Кілька місяців тому батьків хлопчика позбавили батьківських прав. Тому до школи хлопчика готує лікар. У відділенні Сашкові купили шкільну форму , ранець, пенал, зошити і книжки.

Чужих дітей не буває, каже Галина Курило. У її відділенні - більшість дітей з важкими вродженими вадами. Але у всіх є батьки. Жінці захотілось, щоб і про Сашка було кому подбати.
Діти з такими вродженими вадами, як Сашка, зазвичай не виживають. А він вижив. Хоча лікарі мало вірили, що коли підросте, хлопчик стане таким як зараз. Кажуть, це його Бог веде.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук