ЛКП «Лев» отримало крематор для тварин

Підприємство зможе безпечно утилізовувати рештки тварин

ЛКП «Лев» отримало крематор для тварин
фото ЛКП "Лев"
Крематор почне працювати у 2019 році

ЛКП «Лев» отримав модульний комплекс для спалювання решток тварин. Уже з початку 2019 року підприємство зможе безпечно утилізувати померлих тварин, повідомили у ЛКП «Лев».

Модульну установку (піч-крематор) яку придбали за 996 тис. грн, уже доставили на ЛКП «Лев».

«Команда ЛКП «Лев» розуміє, наскільки важливим є питання збереження екології та навколишнього природнього середовища, саме тому принциповим питанням у закупівлі обладнання стала його безпечність та дотримання європейських норм екологічності. Тепер можемо з впевненістю зазначити, що Львів – перше місто в Україні, в якому кремація тварин та небезпечних відходів здійснюватиметься комунальним підприємством на найвищому екологічному рівні», – прокоментувала директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Вартість утилізації тварин у крематорі коливатиметься від 140 до 1700 грн

Уже на початку 2019 року мешканці Львова зможуть отримати належний сервіс у випадку смерті своїх тварин. Окрім того, господарі зможуть отримати прах своєї тварини. Ціни на послугу коливатимуться від 140 до 1700 грн, залежно від маси тварини та побажання господаря щодо виду кремації.

Зараз на ЛКП «Лев» відбувається підготовка та навчання персоналу щодо роботи з новим обладнанням, підприємство визначає тимчасове, а потім і постійне місце для розміщення крематора.

У ЛКП «Лев» також додали, що наступного року розпочнеться розробки проекту на створення Центру кремації тварин міста Львова. Як повідомляв ZAXID.NET, такий центр планують облаштувати на вул. Шевченка, 366-а, на ділянці, що зарезервована під комунальний притулок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук