У Львові облаштують 97 тренувально-вигульних майданчиків для собак. Перелік і карта

У березні починають будувати в Парку культури та біля ЛКП «Лев» на вул. Промисловій

СуспільствоОрися Шиян, 2 березня12802
У Львові облаштують 97 тренувально-вигульних майданчиків для собак. Перелік і карта
Перші два планують відкрити у травні в Парку культури та біля ЛКП «Лев»

У Львові збудують 97 майданчиків для вигулу домашніх тварин. Ця програма розрахована на чотири роки, а цього місяця починають облаштовувати перші дві локації — у Парку культури та біля ЛКП «Лев».

Місця для вигулу собак будуть трьох типів:

  • прогулянкові (49) — це місця, де найчастіше господарі гуляють зі своїми тваринами. Це переважно ділянки вздовж доріг, коли собака йде поруч з людиною на повідку. Їх буде найбільше у місті, бо вони не передбачають огорожі. У таких місцях будуть станції прибирання, інформаційні таблички з найближчими тренувальними майданчиками.
  • вигульні (27) — це загороджені ділянки, де господар зможе спустити з повідка тварину і відпустити її побігати. Такі локації також обладнають станціями прибирання та лавочками для людей.
  • тренувально-вигульні (21) — відгороджені ділянки для вигулу зі спеціальними тренажерами для занять тварин. Їх будуть облаштовувати здебільшого у парках, тому що зазвичай там люди спускають тварин з повідка, а це може не подобатись іншим відвідувачам, які бояться собак. Також такі тренувальні майданчики будуть у місцях, де бракує локацій для вигулу тварин.

Вже у березні стартують роботи у Парку культури та біля самого підприємства. На них виділили 800 тис. грн з міського бюджету. За 1,5-2 місяці їх планують закінчити і відкрити для користування.

У Парку культури між вулицями Стрийською і Лижвярською будуть відгороджені дві секції — для великих і маленьких собак. У кожній з них будуть тренажери, лавочки, станції прибирання і освітлення.

На майданчику біля ЛКП «Лев» на вул. Промисловій будуть вигулювати здебільшого безпритульних собак, які є на перетримці на підприємстві. Для цього зголошуються багато волонтерів, а місця для вигулу немає.

«Нам важливо, щоб собаки якнайшвидше соціалізовувались, розслаблялись. Тому тут буде сенсорний сад: висадять рослини, які заспокійливо впливають на тварин. Буде тактильна зона для лапок. Це буде така зовсім нова річ, яка в світі ще практично ніде не практикується», — розповіла ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Також вона додала, що представники бізнесу зголосилися фінансово підтримати будівництво такого майданчика біля ЛКП. На ньому зможуть вигулювати своїх тварин і місцеві мешканці. А безпритульних собак волонтери можуть зголошуватися вигулювати вранці з 9 до 12 години і ввечері з 16 до 19-ї.

За Програмою створення інфраструктури для належного вигулу собак на 2019−2023 роки, у Львові протягом цього часу збудують 97 майданчиків для вигулу собак. Їх облаштують у парках, скверах, інших зелених зонах міста і кварталах зі щільною забудовою. З детальнішою картою можна ознайомитись тут.

Маршрути для вигулу собак ознакують табличками, там будуть контейнери для відходів. На кожній локації буде розташований QR-код з інформацією про всі пункти вигулу, а також корисна інформація для власників тварин — адреси ветеринарних клінік та ветаптек.

«Ми взяли за досвід інфраструктуру міста Гельсінкі, тому що вона там дуже розвинена і подібна до нашої за вихідними даними. Загалом ми плануємо по всьому місту розмістити 97 локацій, які будуть у загальному online-доступі», — цитує в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Олександра Одинця прес-служба ЛМР.

Зазначимо, це будуть перші майданчики, які збудує і буде обслуговувати ЛКП «Лев». Раніше у Львові збудували два майданчики за проектами громадського бюджету Львова — у парку Франка і на вул. Стрийській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук