ЛОДА планує продати приміщення дитячого психдиспансеру, щоб збудувати нове онковідділення

Працівники та пацієнти дитячого психдеспансеру вимагають у депутатів ЛОР зберегти приміщення закладу

Приміщення дитячого психоневрологічного диспансеру на вул. Драгоманова, 58 у Львові керівництво департаменту охорони здоров’я ЛОДА пропонує продати з аукціону, щоб отримані кошти скерувати на будівництво нового онкологічного відділення Чорнобильської лікарні на вул. Дністерській. Сам диспансер теж планують приєднати до цієї лікарні.

«Департамент охорони здоров’я надзвичайно зацікавлений у тому, щоб наші заклади діяли у сучасних будівлях. Наша обласна лікарня розміщується у приміщенні, якому 200 років, диспансер на вул. Драгоманова – у віллі, ці будівлі не відповідають санітарним нормативам. Ми зацікавлені, щоб у нас будували нові лікарні, і проводили капітальні реконструкції. Приміщення, які не потрібні департаменту, які не підходять, треба продати відкрито і прозоро», – заявила під час брифінгу 18 вересня директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

За її словами, Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер пропонується юридично приєднати до Західного українського дитячого спеціалізованого центру на вул. Дністерській, оскільки це заклад, де успішно працює відділення для дітей з психологічними розладами, центр медико-психологічної допомоги «Діалог», є досвідчені фахівці.

При цьому, за її словами, віллу Макаревича на вул. Драгоманова, де понад 50 років працював дитячий диспансер, необхідно продати, а отримані від продажу віли на Драгоманова кошти необхідно скерувати на будівництво нового корпусу онкологічного центру Чорнобильської лікарні.

«Переконана, що усім треба боротися не за те, щоб ліжко стояло у панському особняку, а за те, щоб продати будівлю на Драгоманова відкрито і прозоро продати його за мільйони, сотні мільйонів гривень, і за ці кошти розвивати медицину», - заявила Ірина Микичак.

Дитячий психоневрологічний диспансер хочуть перенести, щоб продати з аукціону віллу на вул. Драгоманова, 58

Батьки особливих дітей та працівники диспансеру під час засідання сесії ЛОР закликали депутатів не підтримувати у подальшому рішення про приєднання дитячого психдиспансенру до Чорнобильської лікарні, оскільки непокояться, що їхні діти втратять можливість отримувати усю необхідну медичну психоневрологічну допомогу в окремій спеціалізованій установі.

Проте Ірина Микичак заявляє, що батьками маніпулюють, загрози для дітей-пацієнтів немає. За її словами, керівництво департаменту намагається реорганізувати усю мережу закладів медичної психологічної допомоги у такий спосіб, щоб у всій області були послуги однаково високої якості, і при цьому заклади не дублювали функції один одного, що веде до бюджетних перевитрат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук