ЛОДА шукає меценатів для оздоровлення дітей біженців

Львівська обласна державна адміністрація шукає гроші для оздоровлення дітей, які разом із батьками приїхали на Львівщину з Криму та сходу України.

Про це у середу, 11 червня, заявила заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Оксана Яковець на прес-конференції у Львові.

«Ми прекрасно розуміємо, що діти, які приїхали з батьками із Криму та східних областей, вже позбавлені можливості оздоровитись в літній період на території своїх міст. Тому мусимо напрацювати механізм, щоб вони змогли відпочити», – пояснила чиновник.

За словами Яковець, оздоровлювати дітей за тими путівками, які передбачені на відпочинок маленьких жителів Львівщини у департаменті соціального захисту населення не можуть, тому зараз шукають спонсорів.

«Оздоровлення дітей переселенців за тими путівками, які ми маємо, розцінюватиметься як нецільове використання грошей», – наголосила вона.

Заступник керівника відомства зазначила, що поки не відомо скільки потрібно грошей на оздоровлення цієї категорії дітей. Серед їх батьків проводиться анкетування, щоб можна було визначити, хто хоче організувати для своєї малечі відпочинок за путівками.

Цьогоріч планують оздоровити не менше, ніж 55% школярів Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук