Луценко заблокував керівництву НАБУ доступ до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Генпрокурор Юрій Луценко заблокував доступ керівництва Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) до єдиного реєстру досудових розслідувань, заявив директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, попередник Луценка Віктор Шокін такий доступ надавав, але днями нинішній генпрокурор поінформував бюро про блокування.

«З ГПУ у нас відносини доволі опосередковані, вони не здійснюють за нами нагляд. Єдине, що можу сказати, що впродовж останніх декількох днів пан Луценко, наприклад, заблокував доступ директора НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Бо, як Ви знаєте, згідно зі статтею 17 закону про НАБУ, НАБУ має доступ до всіх баз даних та інформаційних систем державних органів. І ми цей доступ отримали і також в ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це якраз той реєстр, який ведеться ГПУ. Цей доступ давав ще пан Шокін. Але впродовж останніх днів ми отримали письмове попередження, що доступ директора і його заступників припиняється. І цей доступ на сьогоднішній день припинений», – заявив Ситник в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, в поясненнях Генпрокуратури «є достатньо вільне трактування чинного законодавства». «І прийняте рішення про припинення цього доступу. І це рішення, мені здається, доволі дивним, оскільки якраз ми постійно розвиваємо напрямок доступу до баз даних, до реєстрів», – сказав директор НАБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук