<

Львів на вихідні

Львів на вихідні

Головні новини за 19 липняНовини Львова, 19 липня 2012, 23:00 523 0

Фестиваль "ЛьвівКлезмерФест" знову закрутить у танці. Свято стартуватиме з площі Ринок. Однак не звичним єврейським весіллям, а ляльково-театральним шоу "КлезмерШпіль". Скрипаль, що гратиме на даху, в оригінальний спосіб перегукуватиметься з українським бандуристом. Дійство перериватиметься танцями. Клезмерські музики цього разу кататимуться на конях. Вулиця Староєврейська повернеться у довоєнний період, з її маленькими крамничками. А далі буде концерт.

В Оперному театрі сезон завершують "з любов"ю". Цієї неділі востаннє у 112-му сезоні поставлять оперу Гаетано Доніцетті "Любовний напій". Цьогорічна прем’єра - доказ того, що соціальна нерівність - не перешкода справжнім почуттям. Артисти відпочиватимуть недовго: в останній день літа на оперній сцені - знову вистава "Запорожець за Дунаєм". А вже в жовтні -сюрприз.

Художники з родини Соломії Крушельницької. Такий цикл виставок відкривають у музеї оперної прими. Перша - експозиція Дем’яна Перетятка, внука композитора Мирослава Скорика, який є внучатим племінником співачки. Автор цих робіт навчався у коледжі імені Труша на ковальстві. Навесні мав першу виставку в галереї "Кораллі". Об’єднати навколо музею талановиту молодь із роду Крушельницької вирішили торік. Талантів виявилося чимало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук