Львів на вихідні

Львів на вихідні

Головні новини за 26 вересняНовини Львова, 26 вересня 2013, 21:12 0

"Вільно-Арт" - у "Дзизі", фестиваль сучасної музики "Контрасти", виставка галереї "Арт-одинадцять".

"Вільно-Арт" - у "Дзизі". Мистецьке подружжя художниці Лесі Квик та її чоловіка - дизайнера Василя Флуда вперше спільно виставило свої доробки. Від Лесі - її легкий, дитячий живопис, від Василя - авторські меблі: шафки, бамбетлі та комоди. Шість з виставлених полотен жінки вже бачили у київській Лаврі, в Музеї книги і друкарства України.Однак друзі художниці так і не змогли їх оглянути. Жінка з радістю показала їх тут, доповнивши експозицію.

"Контрасти" знову вражатимуть. Дев’ятнадцятий фестиваль сучасної музики запропонує понад двадцять концертів, дві сотні виконавців та два десятка композиторів. Цими вихідними буде "Вечір іспанської музики", задля якого вже прибули композитори Хуан Антоніо Сімарро та Педро Віларройг. А під батутою Станіслава Веляника дивуватиме оркестр "Інсо-Львів". Творами: Камінського "Берлінер Концерто Гроссо" та "Джазовою симфонією" американського композитора Антейла, написаної щеу 1925 році.

Вони вже художники. Полотна вихованців Дитячого будинку номер один виставлять на огляд у галереї "Арт-одинадцять". Одинадцять малюків спільно з митцями - Володимиром Грициком, Михайлом Скобало і дизайнером Русланом Романишиним - вчилися творити акрилом та олійними фарбами. Все задля того, аби діти повірили в себе.
  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук