Львів одним із перших в Україні запровадить Mobile ID для користування послугами

В «Особистому кабінеті львів’янина» з’являться нові онлайн-сервіси

СуспільствоСофія Трощук, 19 квітня 2018, 16:08 895 1

У Львові підписали угоду і дали старт впровадженню нових технологій. В «Особистому кабінеті» мешканця з’являться нові онлайн-сервіси. За три місяці зареєструватися в «Особистому кабінеті» користувача на сайті Львівської міськради можна буде із допомогою Mobile ID. Це – сім-картка, що матиме прив’язку до паспортних даних користувача. Під час Весняного ділового форуму міськрада, Держагентство електронного врядування та компанія «Київстар» підписали угоду про співпрацю.

«Вона передбачає те, що основні сервіси, які зараз є в кабінеті мешканця, до них ми підключаємо і платформу Mobile ID для того, щоб наші городяни могли більш зручно й легко ідентифікувати себе для користування послугами міської влади», – пояснив Євгеній Кражан, директор із розвитку бізнесу компанії «Київстар».

Тож тепер у львів'ян з'явилася ще одна можливість подати документи в режимі онлайн. Переваги сервісу Mobile ID – прозорість і якість обслуговування у галузі державних послуг та соціальної допомоги, а також медицині та освіті. Тож за кілька місяців сервіс запустять і на сайті міськради.

Усі фото прес-служби ЛМР

«Упродовж трьох місяців Особистий кабінет ми маємо реформувати, він має стати ще зручнішим, тобто його картинка, доступність. Це з одного боку. А крім того, я думаю, що це протягом кількох тижнів функція буде запроваджена. Тобто від сьогодні вона починає тестуватися, починається період імплементації, а вже як відтестуємо, оскільки це абсолютно нова послуга в Україні, то ми одразу віддамо її, як то кажуть, у споживацьке використання», – розповів заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, оновлений «Особистий кабінет мешканця» презентували у квітні 2017 року. А користуватися послугами ЛМР, не виходячи з дому, можна з 2015 року. Зараз на сайті міськради діють сто сервісів із надання послуг. Відтепер запускатимуть пропозиції не лише для мешканців, а й для львівського бізнесу. Місто стане одним із перших в Україні, де запровадять сервіс Mobile ID.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук