Львів претендуватиме на звання молодіжної столиці Європи

СуспільствоАндрій Дрозда, 25 червня 20183120
Львів претендуватиме на звання молодіжної столиці Європи
фото ЛМР
Про проведення молодіжного форуму у Львові говорили під час прес-конференції в Києві

У понеділок, 25 червня, у Києві провели прес-конференцію, під час якої анонсували проведення Форуму першої молодіжної столиці України. За повідомленням прес-служби ЛМР, цього року форум відбудеться 6-7 вересня у Львові — Молодіжній столиці України 2018.

Під час прес-конференції мер Львова Андрій Садовий запросив гостей молодіжного форуму до Львова, висловивши впевненість, що захід стане продуктивним майданчиком створення проектів, які визначатимуть майбутнє країни.

Андрій Садовий також повідомив, що Львів буде подаватися на звання молодіжної столиці Європи. Організаторами цього щорічного конкурсу виступає Європейський молодіжний форум спільно з Конгресом Ради Європи.

Титул молодіжної столиці Європи визначають з 2009 року. Першим містом-переможцем став Роттердам, діюча молодіжна столиця Європи – португальське місто Кашкайш.

Молодіжну столицю в Україні обирали вперше. Відповідно, вперше відбудеться і форум, присвячений цьому конкурсу. Ініціаторами самого конкурсу є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Львів став переможцем всеукраїнського конкурсу, обійшовши у фіналі Вінницю, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Рівне, Тернопіль та Харків.

Міста оцінювали за рівнем участі молоді у суспільно-політичному житті, їх зайнятістю та працевлаштуванням, підприємництвом, соціальною інклюзивністю та освітою, а також присутністю молодіжної культури та творчості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук