Львів-Арену вкривають газоном

Євростадіон позеленів

Головні новини за 23 вересняНовини Львова, 23 вересня 2011, 21:18 1057 0

Вкрили вже 60% поля. Окрім цього, завершують і роботи на трибунах та в адміністративному корпусі. Одночасно на стадіоні задіяні тисяча триста працівників.

Газон для нового стадіону привезли зі Словаччини. Щоб повністю застелити поле необхідно тридцять вантажівок з рулонами. Та трава лише вершина айсбергу. Подушка поля заввишки півметра. Знизу шари піску та шебеню. Системи дренажу, підігріву та поливу. Крапку в підготовці поля ставлять ці працівники.

На завершальному етапі і облаштування трибун. Встановили уже сімдесят відсотків сидінь. Схожий малюнок на НСК Олімпійському. Він має нагадувати прапор України. Кут нахилу трибун дозволить кожному глядачеві повністю бачити поле, запевняють конструктори. Вміщатиме стадіон 33 з половиною тисячі глядаів. Одне сидіння коштує вісімсот гривень.

Чи не найсуворіші вимоги на стадіоні до безпеки. Уболівальники матимуть сім шляхів для евакуації. Якщо трибуни будуть заповнені, глядачі зможуть зійти вниз за сім хвилин.

В адміністрвативному корпусі киплять оздоблювальні роботи. Для особливо важливих гостей тут звели чотирнадцять скайбоксів. Найбільший для президента, на двадцять 5 персон. І буде він по-справжньому президенським.

Відкриють Львів-Арену 28 жовтня. Віктор Янукович перерізатиме стрічку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук