Львівська дитяча клінічна лікарня отримала кардіологічне обладнання

Головні новини Львова 03.12Юлія Девда, 3 грудня 2015, 18:08 476 0

Львівська дитяча клінічна лікарня отримала шість сучасних апаратів, здатних підтримувати немовлят із вродженими серцевими вадами вже у перші хвилини життя. Це – два монітори, які визначають ритм серцебиття і сатурацію крові, тобто насичення її киснем, та чотири пульсоксиметри, які вимірюють пульс немовляти.

«Ця апаратура дозволяє чітко зафіксувати основні життєво необхідні параметри життя. Якщо апарати фіксують їхні порушення – лікарі оперативно приходять на допомогу. Ці апарати працюють цілодобово: якщо одні дітки вже зміцнішали, ми підключаємо до апаратів інших», – каже заступник головного лікаря Львівської міської дитячої лікарні Роман Герега.

Зараз у реанімаційному відділенні лікарні перебуває десять діток і всі вони підключені до цієї сучасної апаратури.

Кошти, які витратили на обладнання, – це майже двісті тисяч гривень. Понад двадцять тисяч із них зібрали під час благодійної акції «Пробіг з вірою у серці», участь в якій взяли понад 600 львів’ян. Решта – фінанси партнерів проекту.

«Спочатку лікарні нам надають заяви – список того, що для них є першочерговим, а що другочерговим – і ми вже тоді контактуємо з постачальниками. Починаються торги: хто і які знижки може нам дати. Ми розуміємо, що частина коштів – це внески громадян, тому їх ми маємо використати найоптимальніше – пояснює керівник проектів Благодійної Фундації «Відкриті Серця України» Ніна Гаєвська.

Благодійні «Пробіги з вірою у серці» в Україні організовують вже п'ятий рік поспіль. У Львові він відбувся вдруге у вересні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук