Львівська мерія оголосила конкурс на визначення компанії, яка облаштує Wi-Fi в центрі міста

СуспільствоО.П., 12 квітня 20160
Львівська мерія оголосила конкурс на визначення компанії, яка облаштує Wi-Fi в центрі міста

Департамент розвитку Львівської міської ради оголосив конкурс, на якому оберуть компанію, що встановить безкоштовні точки доступу до інтернету у центральній частині Львова. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора Департаменту розвитку ЛМР Тимофій Александронець, wi-fi у центрі міста має з’явитись приблизно через 1,5 місяці.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій - до 11:00 9 травня. Після цього протягом двох тижнів конкурсні заявки розглядатиме спеціальна комісія, яка й обере компанію, що проведе у Львові швидкісний Wi-Fi. Конкурсну документацію можна отримати у департаменті розвитку ЛМР.

За словами Тимофія Александронця, комісія надаватиме перевагу тим компаніям, які запропонують таку модель, де інтернет буде безкоштовним для користувачів. Але, як зазначив голова комісії з конкурентоспроможності Андрій Пундор, в Європі є нормальною практикою, коли публічний інтернет у місті платний. Проте комісія зацікавлена знайти інше рішення, яке б одночасно задовільнило інтереси користувачів та компанії-провайдера. Один з можливих варіантів, як працюватиме безкоштовний публічний інтернет - за рахунок показу реклами.

Зона роботи швидкісного міського Wi-Fi складатиме умовний прямокутник, обмежений облдержадміністрацією, проспектом Шевченка, ЛНУ ім. Франка та Оперним театром.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук