Львівська мерія шукає земельну ділянку під нове міське кладовище

Мерія Львова шукає землю, де можна облаштувати нове кладовище

Львівська міська рада шукає земельну ділянку, яку можна придбати під нове міське кладовище. Про це під час засідання сесії 25 квітня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, закликавши депутатів донести цю інформацію до найближчих до Львова районів.

Зокрема, під час засідання сесії депутатка від УГП Юлія Гвоздович зачитала депутатський запит, у якому попросила відновити роботи над створенням крематорію на Голосківському цвинтарі та знайти земельну ділянку під нове кладовище.

«Сьогодні Голосківській цвинтар є єдиним, де можливі поховання, на інших цвинтарях дозволені лише підхоронення. Відповідно до даних Державного управління статистики, у Львові щомісяця помирає близько 800 людей, а площа Голосівського кладовища майже 75 га. Неодноразово оголошувалося, що місць для поховання на цьому кладовищі вистачить на близько три роки. Місту Львову найближчим часом необхідно залучити ділянку розміром 180 га для утворення нового цвинтаря. Також відомо, що на Голосівському цвинтарі мав бути розташований крематорій та колумбарій, але їхнє будівництво було припинено», – заявила Юлія Гвоздович.

Міський голова Андрій Садовий своєю черго зазначив, закликав депутатів долучитись до пошуків земельної ділянки, яку міськрада могла б купити під новий цвинтар.

«Я думаю, це треба взяти серйозно до уваги. Дійсно є брак землі для наших кладовищ, тому ми звертаємось до тих, хто може продавати землю – місто готове такі земельні ділянки купляти. Сергій Бабак (заступник міського голови з питань ЖКГ) і Ірина Маруняк (керівниця департаменту ЖКГ) мають певні напрацювання, але ви шановні колеги, представляєте політичні партії, які мають представництва в селах, в районах, обласній раді. Якщо такі пропозиції (про продаж землі) будуть надходити, ми готові до них приєднуватись», – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо у Львові загалом налічується 13 цвинтарів, з них діючими є лише чотири. При цьому поховання дозволені лише на Голосківському кладовищі, а на Янівському, Сихівському і Личаківському можна лише підхоронювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук