Львівська міська рада оголосила конкурс молодіжних соціальних проектів

Львівська міська рада оголосила конкурс молодіжних соціальних проектів
Конкурс молодіжних соціальних проектів Lviv Young Projects існує з 2014 року

У рамках програми стажування молоді у апараті Львівської міської ради «Перший кар’єрний крок», мерія оголосила конкурс молодіжних соціальних проектів Lviv Young Projects.

Протягом місяця, з 24 жовтня до 24 листопада, студенти львівських вищих навчальних закладів, які хочуть реалізувати ідею власного соціального проекта, мають заповнити анкету на сайті ЛМР. Для участі треба обрати тему, до якої відноситься проект, над яким учасникові було б цікаво працювати.

Цього року мерія обрала вісім тематичних напрямків соціальних проектів: профорієнтація школярів, ІТ, культура, архітектура, екологія, Dog friendly city. Також свій напрям має Інститут міста, який пропонує молоді зайнятись реанімаційним пакетом реформ для місцевого самоврядування. Запропоновані теми не є обмеженням – учасник може подати і власний проект.

Учасники будуть розподілені по командах, відповідно до обраних тем. Кожна команда матиме свого куратора від ЛМР. Як наголосила очільниця відділу кадрів ЛМР Галина Бордун, окремого фінансування для проектів не передбачено – проте структурні підрозділи міської адміністрації мають достатні бюджети для втілення проектів у рамках своїх стратегій.

Безпосередній відбір учасників триватиме під час профільних навчальних тренінгів, які відбуватимуться з кінця листопада до грудня включно. Сама програма з реалізації соціальних проектів триватиме протягом наступних шести місяців. У червні 2017 року ЛМР планує представити результати роботи команд. 

Як розповіла очільниця відділу кадрів ЛМР Галина Бордун, учасники цієї програми у попередні роки згодом продовжували працювати над своїми проектами, в тому числі у співпраці із міською радою – наприклад, як ініціатива Dog friendly city, що займається встановленням собачих вбиралень та облаштуванням майданчиків для собак, або команда, що ініціювала оновлення у Парку культури ім. Богдана Хмельницького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук