Львівська міськрада виплатить понад ₴1,3 млн приватним школам і дитсадкам

СуспільствоЮлія Поліковська, 24 листопада 20174480

Виконавчий комітет Львівської міськради у п’ятницю, 23 листопада, виділив понад 1,3 млн грн фінансової підтримки для 11 приватних шкіл і садків, які мають використати на покращення їхньої матеріально-технічної бази. Таким чином у Львові реалізують принцип «гроші ходять за дитиною».

Як повідомила начальниця управління освіти Львівської міськради, перший транш допомоги за травень-серпень 2017 року приватні навчальні заклади отримали у вересні. Вони звітують про використання коштів перед управлінням.

Фінансову підтримку на вересень-грудень 2017 року отримали приватне підприємство «Дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик», приватний навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія», ТзОВ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Креативна міжнародна дитяча школа», приватна середня загальноосвітня школа-гімназія «Відродження», приватна християнська школа «Перлина», приватний НВК «Садок-школа-ліцей «Еколенд», приватний середній загальноосвітній НВК «Живе слово», Львівська українська приватна гімназія, приватний НВК «Школа-гімназія святої Софії», приватне підприємство «Ерудит», середня загальноосвітня початкова приватна школа «Альфа».

Загалом на підтримку приватних навчалньих закладів на три місці 2017 року виділили понад 1,3 млн грн

Нагадаємо, Львівська міська рада у квітні 2017 року затвердила програму надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам м. Львова приватної форми власності на 2017 рік. Розмір дофінансування визначається у залежності від кількості класів, учнів та педагогів кожного закладу за визначеною формулою. Львівська міськрада дофінансовує до 30% від вартості утримання дітей.

У Львові офіційно діє понад 20 приватних шкіл і дитсадків. Але, як стверджують в управлінні освіти, є й чимало незареєстрованих закладів. І, як сподіваються у мерії, саме ця міська програма дофінансування для таких закладів стане стимулом, щоб почати працювати офіційно і отримувати доплату від міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук