Львівська міськрада затвердила програму відновлення Святоюрського комплексу

СуспільствоІ.Р., 18 травня 20174860
Львівська міськрада затвердила програму відновлення Святоюрського комплексу
фото Weloveua
Щоб відновити комплекс, доведеться відселити мешканців 34-квартирного будинку

У четвер, 18 травня, депутати Львівської міськради затвердили програму відновлення Святоюрського комплексу, яка передбачає демонтаж трансформаторної підстанції біля собору та відселення мешканців історичного будинку на пл. Святого Юра. За проголосували 48 депутатів.

Як зазначається у розрахованій на 2017-2020 роки програмі, для відновлення Святоюрського комплексу необхідно відселити мешканців 34-квартироного будинку на пл. Святого Юра, який раніше належав Церкві. Для цього ЛМР планує придбати мешканцями будинку нові квартири, утім точної суми, необхідної для відселення, у мерії поки не називають і розраховують на залучення коштів не лише з бюджету Львова, а й з інших джерел.

Крім того, програма передбачає перенесення телекомунікаційного обладнання Концерну РРТ Адміністрації державної служби спеціального та захисту інформації України, яке забезпечує цифрове мовлення та роботу мобільних операторів. Вартість перенесення обкладання становить близько 350 тис. грн.

Очікується, що після відселення мешканців та перенесення телекомунікацій вдасться повністю відреставрувати Святоюрський комплекс.

Довідка. Святоюрський комплекс, який належить до зони ЮНЕСКО, збудований у другій половині XVIII – на початку ХІХ століття. До комплексу собору святого Юра, крім власне собору, входять дзвіниця, митрополитчий палац, капітульні будинки, будинок стайні, дві брами та сади собору святого Юра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук