Львівська міськрада звернеться у поліцію через знищення 25 дерев на Левандівці

Екологи підозрюють обробку 25 дерев мідним купоросом, що призвело до їхньої загибелі

Львівська міськрада звернеться у поліцію через знищення 25 дерев на Левандівці
фото ЛМР
25 дерев різних порід одноасно всохли, що свідчить про зовнішній вплив

Львівська міськрада підготує звернення у поліцію через нищення дерев у дворі біля п’ятиповерхівок на вул. Мундяк на Левандівці. Там 25 дерев раптово всохли, а листя набуло помаранчевого кольору. Екологи провели обстеження ґрунту і виявили перевищений вміст міді. Тому підозрюють, що насадження навмисне обробили мідним купоросом для розчищення території, яку можна використати для паркування автівок.

22 липня під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення управлінню екології та природних ресурсів скерувати лист до поліції для розслідування цього випадку.

«Потрібно надати дані експертизи, яку провело управління екології щодо перевищення вмісту міді. Управління екології має звернутись до керівника поліції з вимогою негайно відкрити кримінальне провадження, щоб вони одразу зв’язались зі всіма, хто має відеокамери у тому районі. Ми повинні розуміти, коли це могли підлити, аби знайти тих людей, які зруйнували дерева, адже це велика біда для міста», — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, спочатку управління екології припускало, що деревам завдали шкоди залишки будматеріалів, адже нещодавно на цій вулиці проводили ремонт. Однак дослідження ґрунту в тому місці, де всохли дерева, показало перевищення вмісту міді у 10 разів.

«Справа в тому, що було зіпсовано 25 дерев, які висохли, після того, як ми провели роботи з облаштування прибудинкових територій, облаштування хідників. Фактично звинуватили людей, що хтось підлив там мідним купоросом дерева. Насправді треба розбиратись. Я би просила здійснити туди спільний виїзд з департаментом ЖКГ та управлінням екології, бо не можна залишати такий складний конфлікт без вирішення», — додала радниця міського голови Вікторія Довжик.

Голова місцевого ОСББ «Новоселів» Наталія Дяків заперечує ймовірне отруєння дерев і заявила, що вони почали псуватися самі після ремонту прибудинкової дороги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук