Львівська народна республіка, — звідки взялись львівські сепаратисти?

Головні Новини за 14 листопадаХристина Шевченко, 14 листопада 2014, 17:21 9084 0

В соціальних мережах з'явилась група, яка підтримує так звану "Новоросію". Спільнота  має 13 тисяч прихильників і активних дописувачів. Тут пости про олігархічну владу і про жорстокість української армії і про дітей фашистів. Навіть прапор з левом на фоні російського триколору придумали.  
Однак в спільноті видно, користувачі спільноти не львів'яни. 

"Ми бачимо, тут користувачі з Москви, Санкт-Петербургу, Краснодару, та тільки не зі Львова, також тут багато фейкових сторінок", — розповідає експерт з інтернет-медіа Ростислав Абрамець. 

Також експерти певні - група "Львівська народна республіка",  може бути  створена в Росії, щоб роздмухати паніку. 

Однак сепаратистські погляди можна побачити не лише в інтернеті. В Російському культурному центрі журналісти зустріли людей, які толерують порядки "Новоросії", — вважають українські війська "карателями", а Львів — фашистським. 


"Націоналізм переріс в фашизм, я не можу з цим погодитись, на Донбасі люди не змирились з "бандеровщиною", тому і вийшли на протест. Я не мирюсь також з цією владою, тому голосував за "Опозиційний блок", — розповів Альберт Астахов, директор Російського культурного центру

В російському культурному центрі  800 учасників.  У Львові ж росіян більше 100 тисяч. Адже саме у цьому місті ще з 1939 року оселилось багато росіян.

Однак про ідеї галицької федерації говорять і без російського забарвлення. Політологи стверджують, — чим нижчим буде рівень життя в Україні. — ти більшою є можливість галичан перейнятись ідеєю федералізації.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук