Львівська облрада прийняла програму охорони природного середовища, на яку передбачено ₴291 млн

СуспільствоН.Т., 26 квітня 20163940

Львівська обласна рада прийняла програму охорони природного середовища, на виконання якої передбачено 291 млн грн. За таке рішення під час сесії ЛОР 26 квітня проголосували 66 депутатів.

Частину цих коштів витратять на закупівлю нових сміттєвозів для Добромиля, Великих Мостів, Мостиська, Радехова, Нового Роздолу, Бродів, Старого Самбора.

Окрім цього ЛОР виділила 2,3 млн грн на реконструкцію системи вентиляції міських очисних споруд у Дрогобичі; 1,8 млн грн – на реконструкцію очисних споруд у Великих Мостах; 1,6 млн грн – на будівництво каналізаційної насосної станції у Малехові; 1,5 млн грн – на покращення благоустрою озера у Моршині; 1,4 млн грн – на реконструкцію парку у Жовкві і ще 1,3 млн грн на реконструкцію міського парку в Трускавці.

Також програмою передбачено 580 тис. грн на створення у Ботанічному саді ЛНУ ім. І. Франка еколого-просвітницького центру і ще 1,4 млн грн на проведення трьох екологічних конкурсів.

«Усі заходи в межах цієї програми можна поділити на чотири ключових розділи. Це придбання машин для місцевих громад для вивезення сміття. Другий – це берегоукріплення і протипаводкові заходи. Третій блок стосується реконструкції очисних споруд. І четвертий – це загальні заходи, серед яких і проведення конкурсу «Кращий екологічно чистий населений пункт»», – розповів голова екологічної комісії Львівської облради Андрій Білоус.

Весь перелік заходів, які профінансують в межах цієї програми, згодом буде опублікований на сайті облради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук