Львівська облрада просить СБУ перевірити авторів петиції про автономну співпрацю з Польщею

Комісія депутатської діяльності, етики та регламенту Львівської облради офіційно звернеться до СБУ для перевірки авторів е-петиції про встановлення автономних економічних зв'язків із Польщею. Таке рішення комісія ЛОР прийняла під час засідання 30 січня.

«Це дуже хитрий намір запровадити федералізацію державного устрою, тому це звернення точно потрібно відправити на СБУ. Такі спроби були в Івано-Франківській обласній раді, були також і в нас, коли працівникам обласних рад пропонували достатньо великі суми для того, щоб вони хоча б на кілька хвилин на сайт вивісили рішення такого ж плану», – заявив під час засідання депутат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

За словами юриста Львівської облради Андрія Мельника, петиція була подана до ЛОР з порушеннями, оскільки голоси за неї збирали на сайті громадської організації, а офіційного звернення від цієї організації про розгляд петиції в облраду не надійшло. Окрім цього необхідну кількість голосів (1000), за словами Андрія Мельника, ця петиція зібрала за кілька днів. До кінця 2016 року ця петиція набрала більше 2000 голосів. При тому, що жодна з інших 9 петицій, поданих до Львівської облради, не набрала навіть 10 голосів.

«Приймаємо рішення, що ця петиція була подана на розгляд ЛОР із порушенням норм. І друге – звернутися до Служби безпеки України для перевірки ініціаторів та обставин подання цієї петиції», – заявив під час засідання голова депутатської комісії Роман Кізима.

Це єдина подана до Львівської облради петиція, яка набрала необхідну кількість голосів

Зазначимо, що це перша петиція, подана до Львівської облради, яка набрала необхідні 1000 підписів. Ініціатори петиції просять голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютки запровадити автономні економічні зв'язки з Польщею.

«Важка ситуація з сміттєвою кризою показала наскільки необхідні додаткові фінансові інструменти нашому регіону. Львову потрібні іноземні інвестиції для вирішення цієї складної проблеми і будівництва сміттєпереробного заводу. Ми вважаємо, що наша дружня країна Польща може виступати в якості основного інвестора. Тому ми пропонуємо автономно налагоджувати економічні зв'язки з Польщею. Вважаємо, що автономна економічна політика з Польщею та іншими країнами ЄС дозволить сформувати необхідний пакет інвестицій для вирішення не тільки сміттєвої проблеми, а й соціальних та економічних проблем нашого регіону в цілому», – йдеться у тексті звернення.

Нагадаємо, у вересні 2016 року СБУ затримала у Львові чоловіка, який намагався дати чиновнику Львівської обласної ради 50 тис. грн за внесення на розгляд сесії звернення до президента, уряду та голови ВР про надання Львівській області спеціального економічного статусу. У СБУ зазначили, що подібні звернення є частиною реалізації проекту так званої прихованої федералізації України. Схожий документ раніше намагалися подати і на розгляд депутатів Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук