Львівська політехніка отримає європейський кредит на енергозбереження

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 11 листопада 20142090

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть сімом українським вищим навчальним закладам кредит у розмірі €108 млн на модернізацію обладнання і науково-дослідні лабораторії з акцентом на енергозбереження. До переліку вишів, які отримають мільйонні кошти потрапив університет Львівська політехніка, йдеться в офіційному повідомленні банку.

Гроші планують направити, зокрема, на реконструкцію і модернізацію науково-дослідних лабораторій, купівлю та установку наукового обладнання та реконструкцію університетських об’єктів.

«Загалом 147 споруд загальною площею 820 тис. кв. м внесено у кошторис проекту, і це дозволить зекономити 78 ГВт енергії», - зазначено у  повідомленні банку.

Крім Львівської політехніки, кошти виділять також для Чернігівського державного технологічного університету, Харківського політехнічного інституту, Київського національного педінституту ім. Драгоманова, Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка,  а також Сумського державного університету та Вінницького національного технічного університету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук