Студенти «Львівської політехніки» стажуються у польських компаніях

Головні Новини за 09 жовтняЛілія Матвіїв, 9 жовтня 2014, 16:13 0

11 студентів НУ «Львівська політехніка» взяли участь у стажуванні в провідних польських компаніях. Про це сьогодні, 9 жовтня, на брифінгу повідомив ректор вишу Юрій Бобало.

«Ми оголосили конкурс в рамках програми «Львів заради майбутнього». Надійшло 50 заявок на участь, з яких ми відібрали 11. Це студенти Інституту хімії, екології, економіки та комп'ютерних наук нашого університету. Вони стажувались влітку упродовж півтора місяця», - розповів Бобало.

Ректор зазначив, що всі витрати, пов'язані з дорогою, харчуванням, проживанням взяла на себе програма «Львів заради майбутнього».

Четверо студентів уже повернулись з Польщі, семеро – продовжують стажування.

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд наголосив, що таким чином Польща намагалася підтримати українських студентів після подій на Майдані.

«Провідні польські компанії, які стежили за ситуацією в Україні, шукали студентів, які вільно володіють англійською мовою. «Львівська політехніка» - знаний у Польщі університет, тому ми зупинилися на ньому. Ми не очікували якоїсь вигоди для Польщі від цього. У наших компаніях щороку стажуються приблизно 200 молодих людей з усього світу. Зокрема, в компаніях PKN Orlen, Aviva, Orbis», - повідомив Ярослав Дрозд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук