Львівська спілка художників готується до Весняного салону

Весняний салон

Головні новини за 14 березняНовини Львова, 14 березня 2011, 22:33 2222 0

У четвер в Палаці мистецтв покажуть кераміку, скульптуру, живопис - все, що митці витворили за останній рік.

Ці роботи практично ніде не виставлялися. Однак свою сотню керамічних птахів кераміст Тетяна Павлишин-Святун вже показувала на осінній персональній виставці в Києві, в Музеї українського мистецтва. Цей політ зграї - це символ весни.

Є митці, які набравшись ентузіазму, ще прагнуть шокувати "Весняний салон", до прикладу, форматом. Це доробки подружжя Людмили та Олега Давиденків. Однак є й такі, які вже не бачать у "Весняних салонах" якоїсь перспективи власного розвитку. Серед них - і Петро Гарпаш. Його роботи теж навіяні сонцем, гарною архітектурою та чиєюсь посмішкою, та, митець певен, весною в мистецтві вже не пахне. Адже оплативши, до прикладу, чотириста гривень за оренду майстерні, художник втрачає можливість придбати вісім тюбиків фарби. Натомість за Радянських часів шансів до реалізації у творця було більше.

Це четвертий "Весняний салон". Однак, кажуть, у пресі є ще згадки, що у 39-му році минулого століття Львів теж влаштовував щось на кшталт сучасного мистецького показу. У ньому тоді виставлялися Леопольд Левицький, Маргіт та Роман Сельські та Софія Альбіновська. Цього ж року, як годиться, самі митці визначатимуть кращих посеред себе у кількох номінаціях. Кращі серед більш як сотні митців, отримають статуетку покровителя мистецтва - святого Луки.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук