Львівська виборча комісія закликала партії відмовитись від маніпуляцій

СуспільствоНазарій Тузяк, 23 жовтня 20152560

Львівська міська виборча комісія закликала кандидатів у депутати у наступні два дні відмовитись від прихованої реклами. Таку заяву члени комісії прийняли сьогодні, 23 жовтня, під час вечірнього засідання.

«Закликаємо політичні партії не маніпулювати свідомістю львів'ян у час, коли законодавством заборонена будь-яка політична агітація. Останніми днями спостерігається тенденція, що деякі політичні сили використовують візуальні та текстові елементи своєї агітації, що використовувалась у дозволений період, та у новому вигляді подають її як приховану рекламу - гасло, фото, шрифт та кольори. Апелюємо до сумління кандидатів і сподіваємося на належну реакцію», - йдеться у тексті заяви.

Текст цієї постанови мають розіслати у штаби всіх партій, які висували кандидатів у депутати Львівської міської ради. Нагадаємо, передвиборча агітація, згідно закону про місцеві вибори, закінчується в 24:00 останньої п'ятниці перед днем голосування, тобто сьогодні, 23 жовтня.

Зазначимо, що перед тим, як прийняти це звернення, Львівська міська виборча комісія відмовила громадянські мережі ОПОРА у розгляді трьох скарг, які стосувалися порушень кандидатами у депутати ЛМР правил передвиборчої агітації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук