Львівські депутати закликали громадськість не зривати чергову сесію міськради

Шість депутатських фракцій Львівської міської ради у спільному зверненні закликали громадськість до мирної участі в черговому пленарному засіданні, яке відбудеться в четвер, 30 червня. Усіх охочих виступити на сесії просять заздалегідь подати інформацію в Секретаріат міськради, при цьому вказати свого представника, причину та тему виступу.

Ті ж, хто виявить бажання лише переглянути події пленарного засідання, зможе це зробити через інтернет-трансляцію на lvivrada.gov.ua.

«Прихильників силових методів ведення дискусій та вирішення конфліктів запрошуємо доєднатися до лав Збройних Сил України», – йдеться у спільному звернення депутатських фракцій Львівської міськради.

Наголошено, що психологічний та фізичний тиск на депутатів безпосередньо в сесійній залі не може бути ознакою принциповості чи патріотизму. При цьому депутати визнають право громадян на протест, але він має бути виражений у формі, властивій цивілізованим суспільствам, а не так, як відбулося 9 червня, коли Львів опинився «за крок до кровопролиття».

«Вважаємо, що картинки штурму приміщення Львівської міської ради на національних телеканалах – це не ті приводи, які мав би продукувати Львів для інформаційного простору нашої держави. Переконані, що в час неоголошеної російсько-української війни на сході країни Львів має демонструвати інший підхід до ведення місцевої політики та врегулювання конфліктів. Насильство ще ніколи не приводило до порозуміння, а призначення винних не вирішувало саму проблему», – йдеться у зверненні.

Зазначено й те, що трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі має об’єднати усіх для пошуку оптимального шляху вирішення питання поводження зі сміттям у Львові, а не стати приводом для зведення політичних порахунків.

З повним текстом звернення шести депутатських фракцій Львівської міської ради можна ознайомитися на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради.

Звернення до львів’ян підписали фракції таких політсил: «Об’єднання «Самопоміч», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція», «Громадський рух «Народний контроль», «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», «Українська галицька партія».

Нагадаємо, 9 червня кілька десятків членів УНА-УНСО та ГО «Сокіл» увірвались у Львівську міськраду, де відбувалось пленарне засідання. Вони побились із нацгвардійцями, які охороняли міськраду та зірвали сесію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук