Львівські «Дозори» готові до бою

10 БТРів, вироблених у Львові, пройшли випробування на полігоні

Головні новини Львова 11.04Ірина Ващишин, 11 квітня 2016, 21:18 0
дивіться також

Львівський бронетанковий завод готовий передати ЗСУ 10 бронетранспортерів. Виготовили їх на замовлення Міністерства оборони. Цими днями представники відомства оглядають та приймають техніку. А в четвер обіцяв приїхати і Петро Порошенко.

За зразком, розробленим у Харкові, перший «Дозор» у Львові зібрали у квітні минулого року. А вже в серпні поставили на конвеєр. На озброєння військовим ці машини мали передати вже декілька разів – і торік, і цього року. Та, як пояснюють на заводі, зауваження мала державна комісія. Що ж до повідомлень у пресі про тріщини, які ще раніше були саме у броні двох «Дозорів», нічого надзвичайного на заводі в цьому не вбачають.

«Такі тріщини – це є звичайне явище, вони бувають досить часто. Є навіть державні стандарти з усунення цих недоліків. Тобто це звичайний технологічний процес, без жодних проблем і наслідків. Деколи бувають побічні ефекти, але зараз вже немає про що говорити. Броня – це взагалі дуже складний вид металу, який потребує ювелірного, філігранного, можна сказати, процесу обробки», – прокоментував директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків.

Причини виникнення цих тріщин на підприємстві, за словами директора, зараз з’ясовують. «Але зараз бронетранспортери «Дозор» готові стовідсотково до виконання завдань без жодних обмежень. Існує технологія, розроблена ще в 90-х роках, відповідно до якої такі тріщини заварюють. Ми зробили все за технологією і зараз вже питань немає», – запевнив Роман Тимків.

Після випробувань на полігоні 10 бронетранспортерів, вироблених у Львові, повністю готові до виконання військових завдань – запевнили на заводі.

Нагадаємо, «Укроборонпром» замовив у Львівського бронетанкового заводу 150 повнопривідних бойових броньованих машин «Дозор-Б». Ці автомобілі вдвічі дешевші, ніж закордонні аналоги з такими ж характеристиками. Вартість однієї машини понад 4 млн грн, залежно від комплектації замовлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук