Львівські двірники збирають передвиборчу агітацію кілограмами

Головні новини Львова 22.10Вікторія Іваскевич, 22 жовтня 2015, 18:39 663 0

Більшість агітації потенційні виборці не встигають побачити. Політичну рекламу розклеюють переважно у не пристосованих для цього місцях. Тому двірники змушені її прибирати.

«На території нашого ЖЕКу є 15 стендів, на які можна наклеювати агітаційні матеріали, і ми їх зривати не будемо, – пояснює двірник ЛКП «Житловик-С» Тетяна. – Якщо будинок має цоколь трошки більший, то він обклеєний весь. Смітникові контейнери теж обклеєні кандидатами в депутати».

Ще, кажуть двірники, гасла партій часто майорять зі стовбурів дерев, електричних стовпів, дверей під'їздів та у ліфтах. У кілька шарів заклеюють дошки, де комунальники розміщують свої оголошення.

«Ми маємо свої дошки оголошень, де ЛКП клеїть свої повідомлення, є номери гарячих ліній і інша важлива інформація. А вони прийдуть, наклеять своїх депутатів і тоді ми мусимо це все зривати і наново то все переклеювати», – пояснює двірничка пані Дарина.

Агітки розносять та клеять переважно молоді хлопці та дівчата. Ходять групами по двоє-троє людей.

«Якщо попадалися, то я їх ганяла, – каже пані Надя із ЛКП «Старий Сихів». – А вони спитали, де я працюю і сказали, що будуть на мене скаржитись. Нехай скаржаться».

Також двірники нарікають: якщо зі скотчем вони дають собі раду, то з клеєм ПВА проблем більше. Агітки віддираються одразу із фарбою. Тому потім двері, стіни та труби, де були плакати, потрібно перефарбовувати.

Більшість агіток, наклеєних пізно ввечері, зривають вранці двірники. Тож вони навіть не потрапляють на очі потенційним виборцям. А газети мешканці залишають в під'їзді. Тут вони хоч двірникам користь приносять.

«Ми їх використаємо, коли будемо робити ремонт в під'їзді. Застелимо сходи, щоб туди не потрапляла фарба», – так пані Люба із ЛКП «Під Зуброю» пояснює для чого в підсобці зберігає старі партійні газети.

Комунальники певні, кандидати мають агітувати вчинками. А поліграфія – це гроші на вітер. За одну кампанію двірничка може зібрати п’ять-сім кілограмів паперу. Найбільше – напередодні дня тиші.

Підприємливі двірнички навіть збирають агітматеріали і здають на макулатуру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук