Львівські інспектори з паркування провели майстер-клас з відлову порушників

До Львова приїхали представники шести міст України, для яких львівські інспектори з паркування провели майстер-класи з виявлення та штрафування порушників.

Переймали досвід колег представники з Луцька, Ужгорода, Тернополя, Южного, Сєвєродонецька та Вінниці. Два дні вони мали теоретичні заняття, а на третій – практичне.

«Перші два дні – це були теоретичні навчання. Ділилися досвідом щодо законодавчої бази, щодо переваг та недоліків закону України про реформування сфери паркування, обмінювалися досвідом міст, які фактично вже працюють», – зазначив начальник міського відділу інспекторів з паркування Богдан Мільяр.

На вулицях спостерігали, як львівські інспектори виявляють порушників і виписують їм штрафи. У Львові цей відділ почав працювати ще від минулої осені і за цей час виписали більше 20-ти тис. постанов на понад 7 млн грн. Натомість у інших містах України таку практику лише починають запроваджувати. Тож досвід Львова, кажуть, їм дуже в нагоді.

«Це навчання у Львові є дуже пізнавальним. Воно дає нам можливість підвищити рівень своєї роботи, дізнатися всю специфіку, нюанси, щось для себе краще перейняти, розповісти колегам», – додав Костянтин Губиш представник із Луцька.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук