Львівські обмінники дотримуються правил обміну валют

Поступки від Нацбанку

Головні новини за 03 жовтняНовини Львова, 3 жовтня 2011, 22:11 1153 0

Нові правила обміну валют в Україні почали діяти з 23 вересня. Так збиралися боротися з тіньовою економікою.

Аби обміняти гроші, українцям знадобиться внутрішній або закордонний паспорт. За посвідченнями водія, пенсійними, студентськими, військовими та читацькими квитками жодних операцій з валютою зробити не вдасться.

За даними Нацбанку України, обсяги готівки поза банківською системою зростають ще з 2008 року. Лише з початку цього року - на 6 відсотків, а це приблизно 194 мільярди гривень.

“Це та складова, яка протягом останніх 3-х років постійно зростає. Якщо брати за основу 2008 і 2009 роки, ми розуміємо, що це кризові року і була кризова ситуація, то сьогоднішнє збереження ситуації на такому рівні говорить про те, що все таки починає йти зростання тіньового імпорту, тіньової економіки”, - зауважила директор департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова.

Наразі нова банківська політика викликає багато суперечок у Кабміні. Депутати говорять про послаблення вимог щодо проведення валютно-обмінних операцій. Львів’яни новими правилами також невдоволені.

У Нацбанку кажуть, вже пішли на поступки - без документів можна обмінювати дрібні суми грошей. А згодом, коли до нових правил звикнуть усі, цифра може стати більшою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук