Львівські переселенці починають готуватися до зими

Головні Новини за 15 жовтняІрина Папірник, 15 жовтня 2014, 15:25 0

Переселенців із зони АТО та Криму у Львові почали забезпечувати продуктами для зимування. Зокрема, силами львівського департаменту соціального захисту населення сім’ям з Донецької, Луганської областей та Криму розвезли понад 50 тонн картоплі, моркви і буряку. 

До кінця місяця в департаменті обіцяють зібрати інформацію і забезпечити найбільш потребуючі родини – багатодітні та безробітні – теплими речами. Зараз на обліку в соцзахисту стоїть майже 800 сімей. Саме їм насамперед закуплять теплі ковдри, зимовий одяг для дітей та дорослих.

«Загалом в нас офіційно зареєстровано 7842 особи. З них 2600 – це люди, які приїхали з Криму. Решта – це переселенці з Луганської та Донецької областей. 2600 із цієї кількості – це неповнолітні діти», – розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської обладміністрації Оксана Яковець.

До речі, 7842 людини – це офіційно, а за неофіційними даними на Львівщині проживає понад 20 тис. людей із зони АТО та Криму. Із першої хвилі переселенців назад повернулися лише 600 осіб.

«Тепер додому виїжджають лише одиниці. Більшість покидає Львівщину, переїжджаючи за кордон. Остання, третя хвиля переселенців, беззаперечно, залишиться зимувати в нас», – уточнила Оксана Яковець.

До слова, переселенці можуть отримати за місцем своєї реєстрації допомогу. Її надають працездатним у розмірі 442 грн, непрацездатним – 874 грн, але загальна сума допомоги сім’ї не може перевищувати 2400 грн. Допомогу призначають лише на шість місяців й отримати її можуть за місцем проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук