Львівські підприємці знову протестують

До влади з гарбузами

Головні новини за 14 вересняНовини Львова, 14 вересня 2011, 22:35 766 0

Близько півсотні дрібних бізнесменів проїхали автомобільною колоною містом, а під Обласною держадміністрацією влаштували справжнє театралізоване дійство.

Принесли чиновникам гарбузи та мішок із репресіями і корупцією. Перші символізували спротив продажу землі, а другий - утискам, які почалися після податкового майдану. Схожі акції відбулись в багатьох містах України.

Більшість протестувальників із "Привокзального ринку". Біля нього й розпочали акцію. Підприємці заявляють, - адміністрація базару, - хоче привласнити павільйони, які вони будували за свої гроші. Боротьба триває майже рік.

Щоб в чергове про себе нагадати, підприємці автоколою проїхали містом. Везуть гостинці обласним чиновникам. Їм - усе погане, хороше - підприємці залишають собі. Втім старань підприємців чиновники не оцінили.

А поки підприємці марно намагалися потрапити до очільників Облрежадміністрації, знадвору за ними спостерігав заступник голови облради Петро Колодій. Коли його помітили телекамери, чиновник відійшов, але потім - повернувся.

Підприємцям посадовець порадив звертатися до Міської, а не Обласної влади. Мовляв, від неї залежить більше. Від себе ж пообіцяв допомогти передати гостинці.

Та поки люди збиралися, пан Петро вочедить згадав про важливіші справи. Отож ані допомоги, ані уваги від влади, підприємці так і не дочекалися.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук