<

Львівські школярі прикрасили проспект Шевченка голубами миру, які вже завтра поїдуть на схід

Головні Новини за 13 листопадаІрина Панчишин, 13 листопада 2014, 16:07 0
дивіться також

У четвер, 13 листопада, школярі та вихованці позашкільних навчальних закладів Львова оздобили 80 кленів на проспекті Шевченка саморобними синьо-жовтими голубами. На них діти написали побажання військовим.

Президент міського учнівського парламенту Юрій Новосад розповів, що ідея голубів-листівок зародилася місять тому у представників учнівського самоврядування.

«Ми радились зі своїм учнівським парламентом. Кожен район мав зробити сто листівок. Учні різних класів – починаючи від 5 до 11 попідписували їх своїми словами і побажаннями. Голуб символізує мир, а нашій Україні якраз дуже потрібен мир: у державі, у сім’ях», – наголосив Новосад.

Замисел дітей з радістю підтримало місто. «Я дуже радий, що наше самоврядування змінилося, наша молодь змінилася. За ними майбутнє, за ними українська європейська держава. Тому, що вони є великими патріотами. Вони знаходять час думати про те, про що не думаємо ми», – зазначив головний спеціаліст міського управління освіти департаменту гуманітарної політики Михайло Гордон.

Листівки діти підписували не лише кількома словами «Ми вас любимо, повертайтеся живими», «Бороніть від ворога», але й складали спеціально для військових вірші. 

Усі голуби на проспекті Шевченка висітимуть до 19:00, а вже у п’ятницю, 14 листопада, їх відправлять на схід.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук