Львівські театри закривають сезон

Львівські театри

Головні новини за 12 липняНовини Львова, 12 липня 2013, 22:30 458 0

Десятки вдалих прем’єр, гучні фестивалі і всесвітньовідомі гастролери - таким був театральний рік. Підопічні Мельпомени тішаться, цьогоріч нарешті з’явився рух у гастрольній діяльності, а ще не бракувало уваги публіки.

Львівські театри у цьому сезоні відвідало більше трьохсот тисяч глядачів. Двері для публіки досі відчинені у чотирьох театрах.

Театр опери та балету імені Соломії Крушельницької закриватиме сезон цими вихідними найновішою постановкою - оперою Моцарта "Чарівна флейта" і найпопулярнішим балетом Львова "Корсар" Адана.

У наступному сезоні обіцяють поновити оперету "Циганський барон" і поставити балет для дітей "Білосніжка і сім гномів". Тим часом до заньківчан ще можемо ходити протягом двох тижнів. Артисти прощатимуться із публікою на місяць виставою "Шаріка". Але уже відтепер думають про наступний сезон.

Найпершими у серпні сезон відкриють курбасівці виставою "Так сказав Заратустра". Театр для дітей та юнацтва запросить публіку у вересня виставою "О восьмій вечора на Ковчезі".

Театр імені Лесі Українки - у вересні прем’єрною виставою "Собака на сіні". Воскресінці теж відкриються восени. Тим часом лялькові театри через шкільні канікули ще не відпочивають.

Театр ляльок даватиме вистави ще три тижні, а далі готуватимуться до майбутніх гастролей у Болгарії та нового сезону.

До середини серпня прийматиме найменших глядачів театр "І люди і ляльки", а далі місяць відпочиватиме.

Розклад відпусток львівських театрів склали так, аби публіка жодного дня не залишалася без Мельпомени.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук