Львівські цвинтарі прибирають до Великодня

Головні новини Львова 18.04Ірина Панчишин, 18 квітня 2019, 19:34 540 0

До Великодня комунальники прибирають доріжки, обрізають чагарники та повалені дерева. А вже самі гробівці мають доглядати родичі померлих.

Обідня пора, а на Янівському цвинтарі стало людно. Львів’яни приходять на могили родичів, щоб прибрати після зими.

«Зима кінчилась, весна, треба наводити порядок, а так ми кожен тиждень стараємось прийти, позамітати, свічку засвітити в пам’ять про рідних. Ми не сприймаємо штучних квітів. Приносимо таке натуральне природне, що росте», – каже Віра, яка прибирає на гробі.

Утім такої думки дотримуються не всі. Тому, здебільшого, на могилах – кольоровий пластик. Менш, ніж за рік, каже завідувач кладовища Віталій Нещадим, ця атрибутика перетворюється на сміття. З початку тижня з цвинтаря вивезли 60 кубометрів непотребу.

«Вони облазять і втрачають свій естетичний вигляд. Люди їх викидають і вони опиняються в урнах для сміття і ми їх вивозимо з кладовища. Разом із пластиковими пляшками це досить багато. Зараз думаємо над тим, щоб якось сортувати це сміття», – розповів завідувач Янівського кладовища Віталій Нещадим.

У Львові є 11 цвинтарів і кожен комунальники прибирають перед Великоднем.

«Основне завдання, щоби було чисто: доріжки щоб були прибрані, щоби сміття було вивезено, щоби контейнери були чисті і помиті, щоби на території також не було сміття і не було повалених дерев. Щоб було чисто й акуратно», – повідомила директорка департаменту житлового господарства Ірина Маруняк

Могили, на які не навідуються рідні, чистять доглядальники цвинтарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук