Львівський суд оштрафував лікаря комунальної поліклініки за хабар у ₴2 тис.

СуспільствоН.Т., 12 червня 201619780

Залізничний районний суд Львова засудив ортопеда-травматолога 5 клінічної міської поліклініки за хабарництво. Як сказано у вироку, лікар пообіцяв пацієнту посприяти у підтвердженні його інвалідності, якщо той заплатить 2 тис. грн.

«У другій половині червня 2015 року при зверненні до нього особи з питанням продовження встановленої раніше групи інвалідності повідомив, що процедура оформлення вказаної документації є тривалою та запропонував свою допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з оформленням медичних документів, висловивши при цьому пропозицію передати йому за вказані дії грошові кошти у розмірі 2 тис. грн», – йдеться у вироку Залізничного райсуду.

Під час засідання сам лікар пояснив, що просив у пацієнта гроші, оскільки його зарплата складає 2,2 тис. грн, а у нього на утриманні є троє малолітніх дітей.

За словами самого пацієнта, спершу працівник поліклініки просив 4-5 тис. грн, однак під час подальших зустрічей погодився посприяти і за 2 тис. грн. Після цього пацієнт звернувся до правоохоронців.

За хабарництво лікаря комунальної поліклініки засудили до штрафу у 4250 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук