«Львівтеплоенерго» почало заповнювати внутрішньобудинкові системи опалення

Головні новини Львова 26.09Віталій Кубліков, 26 вересня 2016, 18:26 706 0

Львівські комунальники почали заповнювати водою внутрішньобудинкові мережі. Так тепловики готуються до старту опалювального сезону, щоб було менше аварійних ситуацій. По місту вже розвішали графіки з плановими запусками системи. Тож мешканців просять не перекривати у квартирах засувки на цей період.

Закрутити батареї і не перешкоджати вільній циркуляції води внутрішніми мережами. Цей тиждень комунальники працюють у підвалах. Пильнують, аби тепла вода безперешкодно дійшла з першого до останнього поверху. Для цього мережу розповітрюють і промивають.

«Відкриваємо засувку. Заповнюємо систему. Он запустили, немає ніяких проблем. Якщо там хтось лізе в систему, знімають батареї, то бувають проблеми», – розповів слюсар-сантехнік ЛКП «Під Зуброю» Богдан Дмитрик.

Під час підготовки до опалювального сезону ще влітку комунальники удосконалюють мережу. Наприклад, у цьому будинку встановили засувки на окремі стояки. Тепер у разі аварії без тепла лишиться лише один під'їзд, а не весь будинок, як це було колись.

«Один перекрили і так само другий перекрили. І аварійно зливається. Це в серпні робилося. Тут були в аварійному стані крани, ми їх замінили», – зазначив слюсар-сантехнік ЛКП «Під Зуброю» Іван Леськів.

А це вже підвали будинку ОСББ на вулиці Стрийській. Тут промивають мережі два рази на рік.

«На літній період в нас вода залишається в системі. Тоді не так ржавіють труби. Минулого року ми були змушені розбирати стояк системи опалення, бо потрапило каміння», – розповів голова асоціації ОСББ «Оберіг» Стефанія Климко.

Щодо внутрішньобудинкових систем, то заповнюватимуть лише ті будинки, які вже мають підписані акти готовності до зими. За словами тепловиків, на сьогодні такі мають наразі 80% усіх споживачів.

«Ми подаємо тепло до 1600 будинків. Відповідно, станом на зараз в нас підписано акти готовності у 1398 будинках. На сьогодні в нас найкраща ситуація по актах готовності з ЛКП. Гірша ситуація – це ОСББ і відомчі будинки», – розповіла прес-секретар ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ганна Пищула.

595 будинків у місті вже пройшли випробування водою під тиском. Паралельно такі ж роботи тривають і в бюджетних закладах. Тестуватимуть внутрішньобудинкові мережі ще до кінця вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук