Львів’яни не залишили без відповіді звернення студентів Новоросії

Головні новини за 10 грудняІрина Панчишин, 10 грудня 2014, 18:39 12313 1
дивіться також

Львів’яни записали звернення до студентів Новоросії. Ті днями зробили гнівний відезапис «незнайомому львівнину» – і виклали його в інтернет. У ньому хлопці звинувачували  нашого місцянина у тому, що, начебто з його вини на Донбасі щез мир.

Трійко студентів ображаються, що сквернимо георгіівську стрічку, звинувачують нас у своїх бідах і обіцяють встановити у Львові прапор Новоросії. Відео вже кілька днів у доступі на YouTube, можливість коментувати тут обмежили. Львів’яни не забарились із відповіддю.

«Зрадникам не раді взагалі: ні після смерті, а ні на землі. Ти градами львів’ян лякаєш, а сам напевне і не знаєш, що нас оцим лякать дарма. Те ж саме, що голим задом їжака», – розповідає актор драматичного театру ім. Лесі Українки Павло Левицький.

Львівські студенти вважають не треба відповідати такою ж агресією, або й взагалі не звертати на новоросів увагу.

«Дуже прикро, що там на сході не розуміють нашої позиції і виникають такі звернення як от зараз», – каже студент Роман.

Політолог певен, молодь Новоросії вибрала просту форму звернення і зовсім не хотіла залякати Захід України.

«Якщо люди в балаклавах так сидять з автоматами і з гранатометами і там в кадрі кажуть, що завтра ці гранатомети, наприклад, заговорять у вашому місті – це є залякування. А це є бахвальство, звичайно. Вони показали прапор Новоросіі, прапор Росії, вони просто демонструють те, що мають свою мрію, можливо, наївну, можливо, дивну, вони хотіли би жити в Росії», – пояснює політолог Олександр Старовойт.

Це не що інше як маніпуляція, каже психолог. А в час інформаційної війни це невід’ємна річ.

«За механізмом психологічного захисту відома така правда, що для того, щоб позбутися власного почуття вини, треба звинуватити того, хто його в тебе викликає. Тому цей вірш ідеальна ілюстрація того, як вони звинувачуючи львів’ян направду відщеплюють від себе те почуття вини, яке в дійсності є їхнім», – розповіла психолог Лариса Дідковська.

Спеціалісти певні, схожі відеозвернення ще будуть не раз. Але реагувати на них не варто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук