Львів’яни вперше зіграли в рольову еко-гру «KeepCool»

СуспільствоОльга Гринько, 6 березня 20173250
Львів’яни вперше зіграли в рольову еко-гру «KeepCool»
У грі взяла участь молодь різного віку

У неділю, 5 березня, львів’яни вперше зіграли у рольову гру на кліматичну тематику «KeepCool». У заході взяло участь близько 20 осіб різного віку. Наймолодшому учаснику було 7 років. Захід організувала ГО «За ЕКОрозвиток» спiльно з Першою Львiвською Медiатекою.

Учасники гри побували у ролях керiвникiв держав, регонів, представників преси та громадськості.

«Коли я йшов, я навіть не уявляв, що це буде за гра, яким буде її внутрішній механізм, дія. Але побачив, наскільки це складно вирішувати екологічні питання. Це все вирішується консенсусом, причому хтось повинен більше поступитися своїм інтересам, хтось менше, і все дуже психологічно на рівні тих людей, які приймають рішення. Тобто одна людина, яка вирішує фактично долю світу, долю екології. А була би інша людина, більшої екологічної свідомості, вона би додала щось і всі би отримали плюс», – ділиться враженнями учасник гри Дмитро Скіра.

Гравцi дізнались чимало нового про екологію, а також спробували об’єднатися задля покращення долі планети.

«Було дуже цікаво. Коли ми почали вже другий раз грати, всі вже ввійшли в кураж і вже почались справжні перемовини, тому що суть гри – говорити, домовлятися. І зважати на те, що клімат – це така річ, яка постійно змінюється. Фактично кожен із учасників виніс для себе те, що кліматичні зміни стосуються кожного, але ми всі можемо на це повпливати», – розповіла керівник ГО «За ЕКОрозвиток» Діана Попфалуші.

Опісля гри "Keep Cool" учасники обговорили екологічні проблеми у світі, зокрема в Україні та Львові.

Довідка

«Keep cool» – це популярна настільна гра, розроблена вченими Постдамського Інституту з досліджень кліматичних змін. Її мета – сприяти підвищенню розуміння громадянами взаємозв'язків міжнародних відносин та стану клімату у всьому світі. Гра активно використовується європейськими університетами, школами та громадськими організаціями як засіб для кращого розуміння екологічних та кліматичних проблем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук