Люди в балаклавах розгромили паркан скандального будівництва на вул. Чайковського

СуспільствоІрина Панчишин, 22 квітня 2016, 13:58 3767 6

Цивільний корпус полку «Азов» «Сокіл», «Білі горвати», добровольчий батальйон ОУН за 20 хвилин зруйнували огорожу будівництва сучасного п’ятиповерхового офісного центру на розі вул. Стефаника-Чайковського у Львові.

За словами будівельників, близько 40 молодих хлопців зненацька навідалися на будмайданчик і за 20 хвилин розгромили його огорожу.

«Почали ламати ворота, вламалися на територію, обікрали пожежний щиток, вкрали сокиру, лопату», – повідомив працівник будівництва Ілья Крістьянов.

Також хлопці зірвали паспорт об’єкта і разом з ним пішли до прокуратури Львівської області. Як нам повідомив адвокат голови ГО «Білі горвати» Андрія Сеньковського – Андрій Федоришин, до таких дій активісти вдалися, бо забудовники не виконують припису ДАБІ про нібито заборону будівництва.

Фото з «Варти-1»

«От є припис, датований 3 березня 2016 року, архбудінспекції щодо припинення будівельних робіт. Відповідно є зобов’язання щодо припинення будівельних робіт. Оскільки досі так ніхто й не намагається виконати припис, то ж мусить хоч хтось щось робити», – пояснив Андрій Федоришин.

Втім, у приписі ДАБІ, копію якого подаємо нижче, зовсім не йдеться про заборону будівництва. А чітко написано «Припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил».

У документі головний інспектор будівельного нагляду Роман Федів за результатами позапланової перевірки встановив, що забудовник має усунути порушення, а саме внести підпис інженера технічного нагляду, вказати потужності, продуктивність, корисну площу споруди, що будується, та дати відомості щодо того, хто затверджував проект, і дату затвердження.

Представникові людей в балаклавах вдалося поговорити з в.о. прокурора прокуратури Львівської області. Вони домовились зустрітись ще раз у вівторок.

«Буде збиратись громадськість, будуть запрошувати забудовника, який, власне, будує цю забудову, будуть запрошувати ще інші органи впливу, які можуть призупинити це. І будуть громадські слухання, будемо вирішувати, що буде дальше», – сказав керівник львівського обласного «Соколу» Богдан Федун.

Як інформував ZAXID.NET, у центрі Львова, на вул. Чайковського, 31, на місці існуючого двоповерхового будинку будують сучасний п’ятиповерховий офісний центр. За документами, це має бути реконструкція з надбудовою трьох поверхів. Зараз там робітники розібрали всі стіни і добрались до фундаменту будинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук