Маленьке українське життя рятуватимуть іноземці

Щоб жити!

Головні новини за 30 серпняНовини Львова, 30 серпня 2011, 22:06 2589 0

Якщо батьки знайдуть гроші і на це вистачить часу. До ″Нашого Репортера″ звернулись батьки 11-місячної Христинки Тараненко з проханням допомогти.

Із тим самим проханням звертаємось і до своїх глядачів. Їй майже рік. А з двох місяців Христинка у лікарні. Разом з мамою. Ольга Тараненко анамнез своєї дівчинки знає напам’ять. Наче лікар пояснює його нам, без проблем оперує термінами.

″Ми попали з підозрою на жовтуху, на гепатит. А після здачі аналізів виявилось, що в дитини власне... Тобто в неї немає жовчного міхура, жовчних протоків. В неї генетична вада відсутні жовчний і протоки жовчні″, - каже мама Христинки Ольга Тараненко.

Двомісячну Христинку прооперували. Далі був період реабілітації і наче одужання. Але несподівано стан дівчинки значно погіршився, її ледь врятували. Єдиний вихід позбутись вродженої вади розвитку - зробити пересадку печінки.

″Дитині була проведена паліативна операція, яка дає можливість дожити до трансплантації печінки. Комусь рік часу, комусь більше ця операція дає можливість прожити. На даному етапі дитина знаходиться в стані декомпенсації. Тому найближчим часом дитині потрібна трансплантація печінки, бо власна печінка вже не справляється зі своїми функціями″, - каже лікар-хірург Дмитро Грицак.

″До покращення воно зараз не йде. Нас тримають, тримають, щоб максимально довше потягнути, щоб ми дожили хоча б до листопада, щоб зробити їй трансплантацію″, - каже мама Христинки Ольга Тараненко.

Зараз Христинка на підтримуючій терапії. Зробити операцію в Польщі батьки сподіваються в жовтні. До того часу повинні назбирати 800 тисяч гривень. Діти, які щороку десятками, а то й сотнями їдуть на операцію закордон, від держави не отримують жодної копійки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук