Мати віддала 14-річного сина у дитячий будинок

Мама відмовилась від дитин

Головні новини за 15 січняНовини Львова, 15 січня 2013, 21:13 787 0

14-річного хлопця матір віддала на виховання у дитячий будинок, бо за її словами не може з ним порозумітися. Так само, як і її нинішній чоловік, вітчим Андрія. Натомість психологи, поспілкувавшись із хлопчиком, стверджують - у родині він тривалий час зазнавав психологічного насильства. Проте наше законодавство захистити дитини не може.

Зараз Андрій у притулку, бо після чергового конфлікту із вітчимом наприкінці листопада не витримав і втік з дому. Новий рік та Різдво він теж зустрів у притулку. Так вирішили матір та вітчим.

Сім’я Андрія - розповідає дитячий психолог - відмовилась шукати порозуміння із хлопчиком. Проте, на прийомі, не приховуючи, визнали, що постійно його принижували, бо, мовляв, хлопець недолугий і псує їм життя.

Зараз 14-річний хлопець вже усвідомив, що не потрібний ані мамі, ані батькові, який вже давно має іншу сім’ю.

У притулку про Андрія розповідають: рідко яка дитина буває така акуратна і відповідальна. Хоча у житті Андрій самітник, найбільше любить в тиші читати й малювати.

Проте, мамі такий син не потрібний. Старший на рік його брат вдома теж не живе, навчається в інтернаті в Польщі. Андрій же ж за 2 дні з притулку піде до приватного дитбудинку. Таку заяву мама вже підписала. Тепер хіба що позбудеться пільг на комунальні послуги.

Тому батьків Андрія може ще оштрафують, проте не конче. Або позбавлять батьківства, але теж не вже. Наразі ж хіба що попередили ЖЕК, аби раптом Андрія не виписали з квартири його мами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук